ЧИМ МИ ЗАЙМАЄМОСЯ

Транспорт - це наша пристрасть. Понад 20 років ми відповідаємо очікуванням наших вітчизняних і зарубіжних клієнтів. Їх потреби є для нас еталоном якості. Ми діємо ефективно, професійно і завжди вчасно досягаємо цілі.

ПУНКТУАЛЬНІСТЬ

Всі вантажі ми доставляємо вчасно

ЄВРОПА

Ми приїжджаємо до кожного клієнта в усій Європі

КАДРИ

Наші водії проїхали мільйони кілометрів

КЛІЄНТИ

Кожен клієнт задоволений на 100%

 

ЧОМУ САМЕ МИ?

ДОСВІД

Ми займаємося міжнародними перевезеннями вже більше 20 років. Працюємо як на вітчизняному, так і на зарубіжному ринках. До кожного клієнта підходимо індивідуально.

СУЧАСНИЙ АВТОПАРК

Наш автопарк складається з сучасних сідлових тягачів марки «DAF» 2016-2021 років, які відповідають жорстким вимогам стандарту ЄВРО-6.

ЧУДОВА КОМАНДА

Наші працівники - це досвідчені фахівці в своїй галузі. Завдяки багаторічній практиці кожного з наших водіїв вантаж завжди знаходиться в безпеці.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НАС

ТРАНСПОРТ

Задоволення транспортних потреб клієнтів - це Наш пріоритет. Ми є інноваційною компанією, яка відповідає найвищим стандартам. Тому ми також дбаємо про захист навколишнього середовища. А завдяки стандартам ЄВРО-6 і ретельному нагляду ми щоденно доводимо, що транспорт може бути екологічно чистим.

ЛОГІСТИКА

Просторове мислення, як і технологічні новини, дозволяють Нам планувати економічне і ефективне перевезення вантажів. Завдяки досвіду і креативності під час виконання кожного замовлення, ми щоденно можемо заощадити час і засоби всіх клієнтів.

ДОСТАВКА

Багаторічна практика в плануванні, реалізації та контролі перевезення товарів вказує не тільки на професіоналізм Наших послуг, але і на самовіддачу, що супроводжує кожне замовлення. Засобом найвищої якості надаваних послуг, насамперед, є добра продуктивність і мінімізація витрат клієнтів.

Ми говоримо польською, німецькою та англійською мовами.

Зателефонуйте або напишіть нам.

102958

Виконані замовлення

3226

Задоволені клієнти

8580

Відпрацьовані дні

51479

Випиті кави